CY20
Specification
| Material | ABS |
| Power Source | TYPE-C 5V charging |
| Battery Type | 1200mAh Li-ion Battery |
| Watterproof | IPX7 |
| Product Size | 61*65*303mm |
| Net Weight | 255G |
| Tips | 1pcs |
| Color Available | BlackWhitePink Blue |
Feature
| 1.Magnetic Levitation Motor. |
| 2.Watertank:300ml. |
| 3.3 modes(SoftNormalPulse) can be choosed to clean the tooth. |
| 4.Pressure Range:15-55 psi |
| 5.12 days(2times/day) runtime of battery after 4-5 hours charging. |








