EA361
Specification
| Material | ABS |
| Power Source | TYPE-C 5V charging |
| Battery Type | 2000mAh Li-ion Battery |
| Watterproof | IPX7 |
| Product Size | 28.6*28.6*254.7 mm |
| Net Weight | 144G |
| Tips | 1pcs |
| Color Available | Black White Pink Blue |
Feature
| 1.Magnetic Levitation Motor. |
| 2.High Quality Pedex Nylon bristle. |
| 3.5 modes(Clean White soft pro pro+) can be choosed to clean the tooth. |
| 4.2 minutes timer and 30 seconds interval time reminder |
| 5.Vibration 15000 strokes/min |
| 6.60 days runtime of battery after 8-10 hours charging. |
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)